Kuchnie

Realizacje i zdjęcia kuchni Styl i funkcjonalność, to dwie najważniejsze cechy, które staramy się łączyć w naszych meblach. Każda kuchnia na wymiar jest inna, stworzona, tak aby praca w kuchni była przyjemnością. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i zdjęć kuchni!

 

Kuchnia w połączeniu laminatu drewnopodobnego i lakieru biały półmat

 

Kuchnia z uchwytami krawędziowymi zobala przygotowana pod blat kamienny

 


Kuchnia w połysku połączenie białego górne szafki i szarego dolne szafki blat laminowany biały

Szara kuchnia w połączeniu z naturalnym drzewem dębowym .


 

Kuchnia fronty biały połysk blat czarny kamień dodatki czarne oraz w ramce magnetyczna farba tablicowa .Ekonomiczna kuchnia z laminatu w połysku blat czarny laminowany egger .


 


KUCHNIA Z DWU KOLOROWYMI FRONTAMI POŁĄCZONA Z FORNIREM , BLAT DĘBOWY Z KLEJONKI PRZEMYSŁOWEJ .Kuchnia lakier biały półmat blat klejonka stolarska panel fornir przykryty szybą hartowaną .


Kuchnia z blatem dębowym fornirowanym i wypełnieniem między szafkami fornir dębowy całość olejowana .

Kuchnia lakier półmat cokoły blat i panel z laminatu firmy eger dąb HALIFAX 

Kuchnia w kształcie litery U fronty biały półmat , blat cokoły i wypełnienie między szafkami w bardzo popularnym obecnie dekorze firmy Egger Dąb Halifax Naturalny do złudzenia przypominający naturalne drzewo .

Biała kuchnia z drewnianym blatem. Ciepła, otwarta na salon kuchnia. Meble wykonane z płyty meblowej. Fronty otwierane bezuchwytowo - podfrezowania, lakierowane w połysku . Odcień bieli współgra z drewnopodobnymi panelami na podłodze . W zabudowie wysokiej znalazła się lodówka, obok szafka  z szufladami i pojemne półki do przechowywania. W części kuchni z blatem w zabudowie jest zmywarka, kuchnia, szafka zlewowa, okap podszafkowy ukryty w jednej z szafek . Kuchnia jest średniej wielkości , ale mieści w sobie wszystko co niezbędne. Od strony otwartego salonu widoczna jest szafka z płytkimi półkami pod blatem stolika ,który umownie zamyka przestrzeń kuchni .


Biała kuchnia z wyspą . Ciepła, otwarta na salon kuchnia. Meble wykonane z płyty meblowej. Fronty otwierane za pomocą uchwytów jak wszędzie z cichym domykiem . Odcień bieli współgra z drewnopodobnymi panelami na podłodze oraz starą surową cegłą nad blatem . W zabudowie wysokiej znalazło się piekarnik mikrofala kargo wysokie , lodówka wolnostojąca . W części kuchni z blatem w zabudowie jest zmywarka, szafka zlewowa.kargo liczne szuflady . Kuchnia jest średniej wielkości otwarta , ale mieści w sobie wszystko co niezbędne. Wyspa z kuchnią indukcyjną oddziela kuchnie od salonu jest na niej miejsce na szybko spożywane       posiłki a dół został zabudowany trzema szufladami

Ciemna kuchnia z jasnym blatem. Meble wykonane z ciemnej płyty meblowej , rozjaśnione podwieszanymi białymi szafkami i jasnym blatem , dolne fronty otwierane na uchwyty góra w systemie aventos+ tipon  . Odcień blatu współgra z odcieniem na podłodze . W zabudowie wysokiej znalazła się lodówka, piekarnik , mikrofala , pod blatem zmywarka kargo liczne szuflady , indukcja , zlew a nad nimi okap wolnowiszący ozdobny . Kuchnia jest średniej wielkości półzamknięta  ale mieści w sobie wszystko co niezbędne.
.


 Biała kuchnia z szafkami kaskadowymi . Ciepła, otwarta na salon kuchnia. Meble wykonane z płyty meblowej. Fronty nie lakierowane z płyty frontowej  biel arktyczna ,ciemny blat , wysówany stoli również samodzielny . W zabudowie wysokiej znalazła się lodówka i piekarnik .. W części kuchni z blatem w zabudowie jest zmywarka, kuchnia, szafka zlewowa, okap ozdobny nie do zabudowy . Kuchnia jest średniej wielkości , ale mieści w sobie wszystko co niezbędne. Od strony otwartego salonu widoczna jest szafka wykonana z płyty postarzanej oddzielając salon od przestrzeni kuchennej klimatycznie .