Jak zamówić meble

w 5 krokach – ZAMÓWIENIE

1. Kontakt z nami i zamówienie wizyty projektanta:

+48 602 305 920
+48 (22) 673 58 72
kontakt@meblobox.waw..pl

 

mapa  Odwiedź nas w biurze : Warszawa Rembertów ul. Szafarzy 24  lub wybierz rodzaje i kolory i fakturę materiału z jakiego mają być wykonane twoje meble z naszej oferty . 
 

 


 

2. Dokonanie pomiaru i doradztwo u klienta:

miernik

Nasz przedstawiciel odwiedzi Cię w dogodnym dla Ciebie terminie i dokona dokładnych i precyzyjnych pomiarów pomieszczenia. Wysłucha jakie masz potrzeby i życzenia. Pomoże w doborze materiałów oraz kolorystyki. Omówicie kwestię wyposażenia mebli. Przedstawiciel wyjaśni i omówi różnego rodzaju zastosowania i działania akcesoriów. Zaproponuje różnego rodzaju rozwiązania, tak by meble spełniały Twoje oczekiwania.  Podczas projektowania Twoich mebli uwzględni Wasze sugestie i propozycje..

 

 


 

3. Przygotowanie projektu oraz wyceny:

 

Na tym etapie wykonujemy szczegółowy projekt komputerowy mebli. Projekt przygotujemy biorąc pod uwagę Twoje sugestie. Uwzględnimy wcześniej wybraną kolorystykę, by jak najbardziej użeczywistnić projekt. Następnie wspólnie omawiamy szczegóły dotyczące projektu. W każdej chwili zmienimy projekt tak, by spełniał Państwa oczekiwania. Doradzimy również jaki sprzęt AGD zastosować w Twojej kuchni. Przygotujemy projekt techniczny (uwzględnienie przyłączy, informacje dla ekipy remontowej)
 

 


 

4. Zamówienie oraz realizacja:

 

zamówienie
Po akceptacji projektu oraz wyceny następuje podpisanie umowy na zamówienie. Teraz my przystępujemy do realizacji i przygotowujemy zamówienie. Zwracamy  baczną uwagę na wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość wykonywanych mebli, przy czym staramy się wykonać meble w miarę możliwości jak najszybciej.
 

 


5. Dostawa i montaż: 

 

auto
Kiedy meble na zamówienie są gotowe ustalamy Wspólnie termin montażu. Dostarczamy je pod wskazany przez Ciebie adres. Wtedy do pracy przystępuje nasza profesjonalna ekipa, która sprawnie i dokładnie rozpakuje meble i przystąpi do montażu mebli oraz sprzętu AGD. Zamontowanie całej zabudowy trwa zazwyczaj cały dzień. Po opuszczeniu miejsca montażu możesz się cieszyć Swoimi meblami, które są gotowe do użytkowania.